Prosinec 2012

Vybrané akce prosinec 2012

 

Cestovatelský večer – Jak se chodí po českých a slovenských horách

(Akci požádala Umělecká agentura Foibos.)

Poslední cestovatelský večer v roce 2012 návštěvníky zavedl do českých a slovenských hor. Přednášel Pavel Benedikt za doprovodu fotografií Pepy Středy.

 

S dárkem pro psy do Heroldových sadů
(Akci pořádala MČ Praha 10 ve spolupráci s Evou Eisnerovou.)

V předvánočním období mají ozdobený svůj vánoční stromek i psi z Vršovic a přilehlého okolí. Návštěvníci parku mohli přinést ke stromku dárek pro vybraný psí útulek. Organizátorkou této prospěšné akce byla Eva Eisnerová, která ve spolupráci s radnicí Prahy 10 i v roce 2012 psí stromek připravila.


Vánoční trhy na Kubánském náměstí
(Akci pořádala MČ Praha 10.)

V předvánočním čase probíhaly na Kubánském náměstí tradiční trhy s vánoční tématikou. 

 

XII. Salon Jana Kotěry
(Akci pořádala Umělecká agentura Foibos.)

V úterý 18.12.2012 se v Trmalově vile uskutečnil již „XII. Tradiční Salon Jana Kotěry“. Na programu byla procházka k architektovu hrobu, uvedení výstavy, zakončení Roku Pavla Janáka a Josipa Plečnika a křest nové publikace. 

 

Výstava „Praha 10 – Město stromů“
 (Akci pořádala MČ Praha 10.)

První ze série výstav v rámci prestižního ocenění Prahy 10 titulem Město stromů 2012 až 2013 byla zahájena ve Středisku územního rozvoje. Výstava je zaměřena na představení všech stromů, které byly nominovány do soutěže o nejhezčí strom Prahy 10 a dále na představení projektu „Strom za každé narozené dítě“, jehož tradice sahá až do roku 2007.  

 

 

 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10