Dopravní opatření

Upozorňujeme, že v případě vzniku komplikací může ve výjimečných případech dojít k prodloužení termínu dokončení prací oproti uváděnému termínu.
Každoročně v období od 15. listopadu do 15. března jsou vzhledem k nepříznivým povětrnostním podmínkám prováděny pouze opravy havárií inženýrských sítí a výkopové práce malého rozsahu, které zpravidla nevyžadují dočasná dopravní opatření většího rozsahu. 

 

Dopravní opatření
  

Aktuální dopravní opatření

Výpis dopravních opatření

Mrštíkova, Saratovská, V Olšinách
Trvání: 29.06.2022 - 01.07.2024
Investor: Městská část Praha 10, Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Zhotovitel: OHLA ŽS, a.s., Tuřanka 1554/115b, 627 00 Brno

Na Spojce x Oblouková (podél rohového domu čp. 643)
Trvání: 01.04.2022 - 31.12.2022
Investor: Auböck s.r.o., Poříčí 247, 373 82 Boršov nad Vltavou
Zhotovitel: Auböck s.r.o., Poříčí 247, 373 82 Boršov nad Vltavou

Hradešínská 17
Trvání: 29.08.2022 - 24.02.2023
Investor: ÚMČ Praha 10 – odbor majetkoprávní, Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Zhotovitel: SIOS s.r.o., Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha 2

Počernická (stavba OS Gama)
Trvání: 05.09.2022 - 24.11.2022
Investor: Rezidence Gama s.r.o., Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8
Zhotovitel: SYNER, s.r.o., Dr. Milady Horákové 580/7, 460 01 Liberec

Přetlucká (bus Rembrandtova)
Trvání: 14.11.2022 - 19.12.2022
Investor: Technická správa komunikací hl. m. Prahy, Veletržní 1623/24, 170 00 Praha 7
Zhotovitel: PORR a.s., Dubečská 3238/36, 100 00 Praha 10

Pod Sychrovem I
Trvání: 01.12.2022 - 03.12.2022
Investor: Tomáš Minster
Zhotovitel: Energetický Holding Malina a.s., Krakovská 583/9, 110 00 Praha 1

Počernická x Dřevčická
Trvání: 10.10.2022 - 31.03.2023
Investor: Pražská vodohospodářská společnost a.s., Evropská 866/67, 160 00 Praha 6
Zhotovitel: SYNER, s.r.o., Dr. Milady Horákové 580/7, 460 01 Liberec

 

 

Vozovky místních komunikací I. třídy

V případě vozovek místních komunikací I. třídy je příslušným silničním správním úřadem odbor pozemních komunikací a drah MHMP (www.praha.eu).
Informace o aktuálních dopravních opatřeních na těchto komunikacích naleznete na stránkách TSK.

Seznam místních komunikací I. třídy na území Prahy 10 spravovaných příslušným odborem MHMP:

  • Bělocerkevská
  • Benešovská (úsek U zdravotního ústavu – Ruská)
  • Bohdalecká (úsek U vršovického hřbitova – U plynárny)
  • Černokostelecká
  • Chodovská
  • Jižní spojka
  • Korunní
  • Kubánské nám. (úsek průběžné vozovky Vršovická – V Olšinách)
  • Na padesátém
  • Průběžná
  • Průmyslová
  • Ruská (úsek Benešovská – Bělocerkevská)
  • Švehlova
  • U Slavie
  • U vršovického hřbitova
  • U zdravotního ústavu
  • Úvalská
  • V Olšinách
  • Vinohradská
  • Vršovická

 

 

Mohlo by vás také zajímat