Aktuality z oblasti rozvoje městské části Praha 10

Praha 10 s novou koalicí

Rozšíření koaličních stran ve vedení radnice dnes oznámil starosta Prahy 10 Bohumil Zoufalík (Nez.) na zasedání městského zastupitelstva. Dosavadní místostarostka Prahy 10 Radmila Kleslová za ČSSD totiž ukončila své členství v této straně a vstoupila do hnutí ANO. Za tuto stranu podepsala koaliční smlouvu s dosavadními koaličními partnery ve vedení Prahy 10 - ODS, ČSSD, Stranou zelených, Klubem nezávislých a Desítkou pro domácí. V opozici zůstává TOP 09 a KSČM.

Praha 10 s novou koalicí

Nezávisle na koaličních jednáních dnes na zasedání zastupitelstva rezignoval z osobních důvodů dosavadní místostarosta Prahy 10 Milan Richter (ODS). Stal se zároveň předsedou klubu zastupitelů této pravicové strany. Uvolněný post zástupce starosty zůstává neobsazen.