Aktuality z oblasti financí

Strom splněných přání Gutovky získal 1726 kostiček Lego a 43.150 korun

Celkem 1726 kostiček dětské stavebnice LEGO a 43.150 korun získala charitativní akce Strom splněných přání, kterou před vánocemi zorganizoval Areál volného času Gutovka v Praze 10. Kostičky Lega dnes symbolicky předali zástupci radnice a Gutovky zástupcům Kliniky dětí a dorostu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady do herny pro její nejmenší pacienty. Dárci z celé Prahy 10 také rozhodli, že finanční dar půjde na akce pro seniory z této městské části.

Publikováno: 04.04.2013
Kategorie: Článek, Zprávy tiskového mluvčího76
Strom splněných přání Gutovky získal 1726 kostiček Lego a 43.150 korun

V rámci uvedené akce si zájemci mohli kupovat kostičky Lega za 25 korun a přispět tak na dobrou věc. Do konce ledna se tak podařilo nashromáždit uvedenou částku a díky sponzorskému daru Lega získat i hrací kostky zdarma pro nejmenší pacienty. Tuto obrovskou stavebnici tak dnes předal 1.zástupce starosty Prahy 10 Vladimír Novák přednostovi dětské kliniky Felixi Votavovi a primáři této kliniky Vladimíru Volfovi.

Areál Gutovka chystá pořádání charitativních akcí i v budoucnu a s FNKV chce pořádat mj. i osvětové akce. Více na www.gutovka.cz