Aktuality z oblasti financí

Praha 10 má svůj talent – Milana Štefáčka z Malešic

Své vítěze má již v pořadí 3.ročník oblíbené soutěže Praha 10 má talent v kategorii seniorů. Středečního finále v KD Barikádníků se účastnilo celkem devět finalistů. „Vítězem se nakonec stal jednasedmdesátiletý Milan Štefáček z Domova seniorů v Malešicích, který si porotu získal svou hrou na kytaru a zpěvem. Obrovský respekt a ocenění ale patří i všem ostatním účinkujícím,“ řekla starostka Prahy 10 Radmila Kleslová (ANO), která vznik soutěže před třemi lety iniciovala.

Praha 10 má svůj talent – Milana Štefáčka z Malešic

Na druhém místě se umístily dvě ženy – za recitaci Dagmar Blažková (83 let) z CSOP Sámova a Miloslava Lehečková (71 let) za zpěv a recitaci z CSOP Zvonková. O třetí místo se podělil Jiří Piš (84 let), Miroslav Víšek (94 let) a Vladimír Lukinič (87 let). V porotě zasedl vedle starostky Prahy 10 mj. také populární zpěvák, herec a textař Jiří Štědroň.