Aktuality z oblasti financí

Hlasujte o nejlepších sportovcích Prahy 10

O nejoblíbenějším sportovci Prahy 10 mohou rozhodovat občané této městské části přímo na jejích webových stránkách. „Občané mohou udělit svému favoritovi v každé kategorii hlas formou hvězdičky a posunout jej tak na pomyslný stupeň vítězů ankety. Hlasovat lze v každé z vyhlášených kategorií: junioři, profesionálové, amatéři, zdravotně znevýhodnění a sportovní legenda, “ uvedl k systému ankety radní Petr Vozobule (Desítka pro domácí).

Publikováno: 15.11.2013
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Sport, Zprávy tiskového mluvčího370
Hlasujte o nejlepších sportovcích Prahy 10

Hlasování bude ukončeno ve čtvrtek 28. listopadu ve 12:00 hodin. Po ukončení hlasování budou sečteny hlasy nominovaných sportovců a v pondělí 9. prosince proběhne vyhlášení nejlepších sportovců Prahy 10, kteří od městské části získají ocenění. Webová adresa soutěže je http://www.praha10.cz/akce-a-projekty/ostatni-projekty/sportovec-roku-prahy-10.aspx