Aktuality ke koronaviru

Rekonstrukce radnice: MČ Praha 10 hledá náhradní prostory, uveřejnila výzvu

MČ Praha 10 hledá pronajímatele nebytových prostor, kde bude její úřad vykonávat svou činnost po dobu rekonstrukce radnice. Na profilu zadavatele zveřejnila výzvu, na základě níž je možné podat nejpozději do 5. prosince do 14 hodin nabídku (kompletní výzva je na Tender areně). Nájemní smlouva by měla být uzavřená na začátku příštího roku.

Publikováno: 07.11.2020
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Úřad MČ, Bydlení a nemovitý majetek3323

Výzva k předložení nabídky navazuje na předběžnou tržní konzultaci. Tento institut byl do legislativní praxe zavedený v roce 2016, a městská část ho využila, aby mohla oslovit odborníky a vycizelovat předmět nájmu.

Náhradní prostor (nebo prostory) mají být dle požadavku zadavatele v územním obvodu městské části Praha 10. Po skončení stavebních prací se sídlo úřadu vrátí zpátky na adresu Vršovická 68, kde bude svým občanům k dispozici ve své moderní, zrekonstruované podobě.