Vánoce na Desítce

Vánoce na Desítce budou dlouhé a štědré! Startují už 25. listopadu rozsvěcováním stromečků základních a mateřských škol. Mikulášské menu se bude servírovat hned na čtyřech místech a chybět nebude ani speciální vánoční koncert. Dny, kdy už bude Štědrý den doslova klepat na dveře, můžete strávit ve „vánočním městečku“ na Čecháči. Jeho součástí bude i Ježíškova nebeská kancelář s možností napsat přání Ježíškovi. 

 

Mikuláš na Desítce

Vlastní mikulášskou nadílku si přichystaly místní spolky a organizace z Praze 10. Zajímají vás podrobnosti? Rozklikněte si akci, která vás konkrétně zajímá!

3. prosince v 10:10 Mikulášská s Vilíkem, BR divadlo

4. prosince v 15:15 Mikulášská s Vilíkem, BR divadlo

5. prosince v 15:00 a 18:00, Mikulášův kufr, Vršovické divadlo MANA

5. prosince v 16:00, Velká staročeská mikulášská party, Strašnické divadlo

5. prosince v 16:00 a 17:00, Mikulášská ve Vzletu, Vzlet

Vánoční koncert v kostele Sv. Václava

Koncert klasické hudby a vánočních melodií pro všechny občany Desítky.

11. prosince v 16:00, Kostel Sv. Václava, náměstí Svatopluka Čecha, Vršovice

Vánoce na Čecháči

Přijďte s námi do vánočního městečka, těšit se může na pěvecké sbory škol a školek i vystoupení ZUŠ, místní kapely a lokální občerstvení, dílničky pro děti, betlémské světlo, Ježíškovu nebeskou kancelář a sousedskou atmosféru.

18. až 22. prosince od 15:00, náměstí Svatopluka Čecha

23. prosince od 14:00, náměstí Svatopluka Čecha


Uskutečněno

Rozsvěcení vánočních stromků

Napříč Desítkou se postupně rozsvítí vánoční stromy a stromky, z nichž některé budou již tradičně patřit mateřským a základním školám zřizovaných radnicí. 

Rozsvícení vánočních stromečků ZŠ + MŠ

Těšit se můžete na vystoupení žáků ZUŠ Olešská. Občerstvení zajistí Café Majada, tradiční kavárna Farmářských trhů, která pro vás připraví skvělý svářeček a pro děti lahodné teplé nápoje.

Rozsvícení vánočních stromů na Desítce

Hlavní strom Prahy 10, Vršovice, náměstí Svatopluka Čecha, program od 18:15 hod. Jeho součástí bude i otevření Ježíškovy nebeské kanceláře, kde budete moci napsat přání Ježíškovi.