Aktuality ke koronaviru

Nominujte svého dobrovolníka!

Termín podání návrhů je prodloužen do 31. března 2023!

Pracuje ve vaší organizaci dobrovolník, který by si za svoji nezištnou činnost zasloužil veřejné uznání? Nominujte ho do ankety Dobrovolník roku, kterou již tradičně vypsala městská část Praha 10.

Publikováno: 24.03.2023
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Sociální oblast a zdravotnictví, Dobročinnost3811

Anketa vstupuje do desátého ročníku a za rok 2022 bude na jejím základě oceněno až 10 dobrovolníků. Nominovat je můžete za oblast sociální a zdravotní, výchovnou a vzdělávací, za kulturu, sport, ochranu životního prostředí nebo za mimořádný počin. Podmínkou je, aby navržení vykonávali svou práci pro občany na území Prahy 10.

Kandidáty na ocenení může navrhnout nezisková organizace, která v naší městské části působí alespoň jeden rok. Návrhy musí obsahovat veškeré náležitosti podle pravidel ankety, které jsou ke stažení ZDE.
Nominace na Dobrovolníka roku 2022 lze podávat do 31. března 2023 prostřednictvím

• datové schránky,
  • pošty (na adresu Městská část Praha 10, odbor kultury a projektů, Vršovická 68, 101 38 Praha 10, rozhodné datum je v tomto případě předání do poštovní přepravy),
  • podatelny Úřadu MČ Praha 10

Návrh musí být vždy označen textem „Dobrovolník roku Prahy 10“.