Aktuality ke koronaviru

Kubánské náměstí – Průběžná: dočasné přerušení provozu tramvají

Z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v ulici V Olšinách dochází od pondělí 4. listopadu 2013 (od přibližně 0.30 hodin) do soboty 21. prosince 2013 (do přibližně 0.30 hodin) k obousměrnému přerušení tramvajového provozu v úseku Kubánské náměstí – Průběžná.

Kubánské náměstí – Průběžná: dočasné přerušení provozu tramvají

Změny tras tramvajových linek

• Linka číslo 4 bude ve směru od Kotlářky ukončena v oblasti Čechova náměstí (zastávka v Moskevské ulici, směr do centra).
  • Linky číslo 7, 22, 55, 5759 budou ve směru z centra zkráceny do zastávky Kubánské náměstí.
  • Linka číslo 13 bude ve směru od Černokostelecké odkloněna ze zastávky Otakarova přes Nádraží Vršovice do zastávky Bohemians, kde bude ukončena (jako nástupní bude sloužit zastávka Čechovo náměstí v Moskevské ulici ve směru z centra).
  • Linka číslo 24 bude ve směru od Ortenova náměstí odkloněna ze zastávky Otakarova do zastávky Náměstí Bratří Synků (v ulici Na Zámecké), kde bude ukončena.
  • Linka číslo 51 bude ve směru od Želivského prodloužena ze zastávky Nádraží Strašnice do zastávky Nádraží Hostivař.

Změny tramvajových zastávek

Po dobu výluky bude v Moskevské ulici v autobusové zastávce, ve směru do centra, zřízena zastávka Čechovo náměstí.

Náhradní tramvajová doprava

Po dobu výluky bude zavedena náhradní tramvajová doprava: v denním provozu linka číslo 32 v trase Černokostelecká – Strašnická – Na Hroudě – Nádraží Hostivař a v nočním provozu linka číslo 50 v trase Ústřední dílny DP – Černokostelecká – Strašnická – Na Hroudě – Nádraží Hostivař.

Náhradní autobusová doprava

V nepřetržitém provozu bude zavedena náhradní autobusová doprava X22 v trase Strašnická – Na Hroudě – Kubánské náměstí.

Přiložené dokumenty