Aktuality z oblasti podnikání

Hledáme stánkaře a prodejce pro vánoční městečko „Vánoce na Čecháči“!

Přijďte nabídnout své výtvory či občerstvení a staňte se součástí významné předvánoční události na Desítce!

Kdy: 17.–22. prosince, vždy od 15:00 do 20:00
Kde: Praha 10 - náměstí Svatopluka Čecha

Publikováno: 30.10.2023
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Kultura, Podnikání4948

Hledáme prodejce, kteří:

• nabízí originální, ručně vyrobené zboží či občerstvení s vánoční tématikou nebo zboží vhodné jako vánoční dárky
  • působí na Praze 10 (není podmínkou)
  • milují vánoční atmosféru a chtějí se s námi podílet na vytvoření pohodových předvánočních dní pro Desítkáře
  • Zajistíme vám:
  • Dřevěný prodejní stánek 2 × 2 × 2 m (prodejní plocha v. 0,8 m, š. 0,7 m, d. 1,85 m) s vánoční dekorací a připojení na elektřinu

Máte-li zájem, pošlete nám do úterý 14. listopadu svůj název, konkrétní soupis a fotografie sortimentu, který byste na akci nabízeli, a odkaz na váš web či profil na sociálních sítích.

Kontakt

Staňte se součástí našeho vánočního příběhu! Počet stánkových míst je omezený, neváhejte!

#praha10 #VanoceNaDesitce