Aktuality z městské části

Výběrové řízení na analýzu IT potřeb je vypsáno

Desátá městská část vypsala veřejnou zakázku na firmu, která zajistí analýzy potřeb ÚMČ Praha 10 pro oblast ICT. Cílem je nalézt shromáždit nezbytné podklady pro rozhodnutí o výběru nejvhodnějšího systému zajištění komplexních služeb IT na ÚMČ Praha 10. „I komise majetková a nebytových prostor nakonec 2.6.2015 schválila záměr vypsat veřejnou zakázku na zajištění analýzy potřeb ÚMČ Praha 10 pro oblast ICT, když Finanční výbor tak učinil již 26.5.2015 " uvedli zastupitelé koaliční Strany zelených.

Pracovníci ÚMČ Praha 10 výzvu výběrového řízení zveřejnili hned druhý den na úřední desce ÚMČ, www stránkách i profilu zadavatele. Mimoto byla informace o výběrovém řízení avizována rovněž článkem na webových stránkách radnice Prahy 10 a na sociálních sítích. Radnice k tomuto kroku přistoupila pro zajištění co největší transparentnosti celého procesu výběru nejvhodnějšího systému zajištění komplexních služeb IT doposud tak zpochybňovaného opozicí.