Aktuality z městské části

Uzavření pracoviště hlavní podatelny a Infocentra v budově Nové radnice magistrátu

Magistrát hlavního města Prahy oznamuje, že z důvodu rekonstrukce elektroinstalace v přízemí budovy Nové radnice, Mariánské nám. 2, Praha 1, bude v termínu:

od pondělí 14. září do pátku 25. září 2015 uzavřeno pracoviště hlavní podatelny a Infocentra.

Služby uvedených pracovišť budou v tomto období poskytovány v omezeném režimu a rozsahu.

V náhradních prostorách budovy Nové radnice, 3. patro, míst. č. 430 budou v provozní době po – pá 8.00 – 16.00 hod. zajištěny tyto služby:

• Služba CzechPOINT a ověřování.
  • Příjem podání cestou hlavní podatelny MHMP pro veřejnost.
  • Výdej zaevidované pošty pro odbory a sekce MHMP, které jsou místně příslušné uzavřenému pracovišti hlavní podatelny a příjem zásilek k vypravení (vypravení proběhne s datem následujícího pracovního dne prostřednictvím pracoviště Jungmannova).

Na pracovišti hlavní podatelny ve Škodově paláci, Jungmannova 35, Praha 1 bude v provozní době po - čt 8.00 – 18.00 hod. a pá 8.00 – 16.00 hod. zajištěn:

• Příjem a výdej pošty pro městské části hlavního města Prahy.

Pozn.: Prodej právních předpisů hl. m. Prahy nebude v tomto období zajištěn. E-podatelna bude kontaktní telefonicky a elektronicky (e-mail).