Aktuality z městské části

Losování plavenek na měsíc září pro osoby starší 60 let věku

Z důvodu neutuchajícího zájmu o plavenky ze strany seniorů a z důvodu zachování transparentnosti při jejich vydávání přistoupila radnice Prahy 10 od června letošního roku k losování předem stanoveného počtu vstupenek na tuto aktivitu. „Losování probíhá jedenkrát měsíčně a vydány jsou plavenky vždy na celý měsíc dopředu, tzn., každý měsíc je losováno 300 kusů plavenek,“ uvedl starosta Bohumil Zoufalík (Nez.). Losování plavenek na měsíc září 2014 se uskuteční dne 1. září 2014 v KD Barikádníků, a bude tentokrát mimořádně zahájeno přesně ve 13.30 hod., slosovatelné lístky tak budou k dispozici již od 13.00 hod.,“ dodal starosta.

Publikováno: 12.08.2014
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Zprávy tiskového mluvčího689

Každý z účastníků obdrží proti předložení občanského průkazu prokazujícího trvalé bydliště na území Prahy 10 slosovatelný lístek, jehož druhá část bude vložena do losovacího osudí.