Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Školení – Stromy pod kontrolou

Ústav nauky o dřevě Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně a společnost Safe Trees, s.r.o. pořádá ve spolupráci s Úřadem městské části Praha 10 školení s názvem "Stromy pod kontrolou. 

Městská část Praha 10 se v minulém roce stala vítězem soutěže, kterou každoročně pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s městem Strakonice, a získala tak prestižní ocenění „Město stromů“ ročníku 2012/2013. V rámci této kampaně se uvedené školení bude konat v prostorách ÚMČ Praha 10.

Školení – Stromy pod kontrolou

Městská část Praha 10 se v minulém roce stala vítězem soutěže, kterou každoročně pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s městem Strakonice, a získala tak prestižní ocenění „Město stromů“ ročníku 2012/2013. V rámci této kampaně Vás zveme na „Školení – Stromy pod kontrolou“  v Trmalově vile.

Portál www.stromypodkontrolou.cz je společným projektem Ústavu nauky o dřevě Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně a společnosti Safe Trees, s.r.o. Vlastníkům, správcům stromů (Partnerům) umožňuje získávat a prezentovat základní informace o stromech v jejich vlastnictví, uskutečňovat základní rámec kontrol a využívat celou řadu oborově specifických nástrojů.

Registrovaným arboristům umožňuje kromě prezentace odborné způsobilosti i evidenci instalovaných bezpečnostních vazeb a získávání základních informací o stromech, nutných k návrhu jejich ošetření.

Jednodenní bezplatný kurz slouží ke komplexnímu seznámení se s možnostmi portálu a k diskusi se zástupci vývojového týmu.

Ve spolupráci s Úřadem městské části Praha 10 se školení pořádá v Praze.

Datum: 12. 2. 2013, 9:00 - 13:00 hod.
Místo konání: Úřad městské části Praha 10
Městská část Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha
Místnost B 505, 5. patro
Registrace: barbora.vojackova@mendelu.cz

Pro registraci zašlete: Jméno, Příjmení, Obec, Kontakt (email, telefonní číslo)

Registrace je nezbytná z důvodu omezeného počtu míst.

 

| mail
Galerie   Školení – Stromy pod kontrolou
  • Školení – Stromy pod kontrolou