Zdraví na jedničku

Zdraví na jedničku, desatero rad jak se chovat

Ve všech mateřských a základních školách zřizovaných MČ Praha 10 jsou až do konce roku bezdotykové dezinfekční stojany. Ty zároveň doplňuje speciálně zpracované desatero s radami týkajícími se hygieny a prevence nemocí. „Klíčem k úspěchu je odpovědnost za sebe samého a ohleduplnost k ostatním. Tedy dodržování hygienických návyků a péče o vlastní zdraví. A o tom se snažíme přesvědčit naše děti,“ vysvětluje David Kašpar, místostarosta pro oblast školství.
 

Osvětovou kampaň radnice nazvala „Zdraví na jedničku“ a informovala o ní všechny rodiče i dopisem (PDF, 300 kB). V něm popsala situaci způsobenou onemocněním COVID-19, kvůli němuž školy musely už v minulém školním roce sáhnout k opatřením, které nebyly nikdy v minulosti realizovány. Městská část se zároveň zajímá o to, jak jsou podle rodičů jednotlivé školy obstály při zajišťování ochranných pomůcek či při organizaci výuky na dálky. A jestli mají pocit, že jsou připraveny na případná další omezení. Vstup do ankety (survio.com).
 

Provoz škol a školských zařízení se v tomto roce řídí Manuálem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (PDF, 1 MB).

Anketa

Navštěvuje vaše dítě mateřskou či základní školu zřizovanou MČ Praha 10? Pak prosíme věnujte pár minut odpovědím na otázky.
Vaše zpětná vazba nám pomůže, abyste byli se školou ještě spokojenější.
Anketa probíhá prostřednictvím formuláře na stránkách survio.com.

Vstup do ankety

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10