Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Zájezd do Anglie žáků ZŠ Nad Vodovodem

Na výlet do Anglie se všichni velmi těšili. Přestože cesta byla dlouhá a nudná, stálo to za to. Provázela nás milá a ochotná průvodkyně.

Zájezd do Anglie žáků ZŠ Nad Vodovodem
03 dubna, 2013 - Školství

 Snažila se náš pobyt v autobuse zpříjemnit vyprávěním a zaujmout nás zajímavostmi o Anglii. Cestu jsme si zpestřovali také hudbou a zpěvem.

Naše putování po památkách bylo hezké a zajímavé. Jen počasí nám moc nepřálo, bylo chladné a zimní, ale máme zase historické fotky ze zasněžené březnové Anglie.

Viděli jsme památky Londýna, prohlédli si městečka a katedrály v Salisbury, Bath, Stratfordu, kde jsme také navštívili rodný dům W. Shakespeara, dále jsme navštívili středověký hrad Warwick, tajemné seskupení kamenů Stonehenge i letní sídlo královny - Windsor, prošli se universitním městem Oxford. 

Bydleli jsme v anglických rodinách v Bedfordu, takže jsme procvičili i angličtinu. Došlo také na nákupy suvenýrů. Vrátili jsme se unavení, ale spokojení.

 

 

 

 

| mail
Galerie   Zájezd do Anglie žáků ZŠ Nad Vodovodem
  • Zájezd do Anglie žáků ZŠ Nad Vodovodem

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.