Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Kontejnery na bioodpad již tento víkend

Již tento víkend bude možné odložit biologické odpady z údržby zahrad rodinných domů zdarma ve velkokapacitních kontejnerech. Ty budou přistavovány vždy v sobotu a v neděli na dvou místech, a to až do druhé poloviny května. Kontejnery slouží především pro odkládání těchto bioodpadů: větve, tráva, listí, ovoce, zbytky rostlin a další biologické materiály. Jiné druhy domovních odpadů není možné do kontejneru vkládat.

26 března, 2013 - Životní prostředí

Rozpis přistavení kontejnerů na bioodpad najdete ZDE.

Bioodpady je možné také předávat ve sběrných dvorech hl. m. Prahy (např. v dostupnosti pro obyvatelé Prahy 10 v ulicích Teplárenská, Perucká, Zakrytá nebo Malešická), anebo ve stabilním sběrném místě bioodpadu, které se nachází v Praze 10 v ulici Dřevčická (při ul. Černokostelecká). Předání bioodpadu ve sběrných dvorech či sběrně bioodpadu  je od občanů města bezplatné.

| mail

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10