Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Karneval v ZŠ Nad Vodovodem

Dne 20.3.2013 se v naší škole uskutečnil tradiční karneval pro žáky 1. – 3. tříd. 

02 dubna, 2013 - Školství

  S výzdobou velké tělocvičny pomáhali žáci 5. roč., o zvučení se starali žáci 9.tř. Moderátorkou celého odpoledne byla paní učitelka Kristýna Klinecká. Ve velké tělocvičně se sešlo nejen mnoho dětí, ale i rodičů a dalších diváků. Porota hodnotila nejhezčí masky a měla opravdu nelehký úkol, protože masky všech dětí byly krásné (díky patří maminkám i tatínkům za jejich výrobu). Vítězové v každém ročníku byli odměněni drobnými sladkými cenami. Taká byli zvoleni a oceněni král „Myšáček“ a královna „Miminko v peřince“ karnevalu. Odměny zajistilo Sdružení rodičů. Pak už nastal pravý karnevalový rej, který střídaly různé zábavné soutěže. Odpoledne se velmi vydařilo, můžeme se těšit zase za rok.

| mail

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.