Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Dopravní opatření pro zápas Plzně s Barcelonou a Milánem v Praze 10

Dopravní omezení čeká Prahu 10 kvůli fotbalovým zápasům FC Viktorie Plzeň s FC Barcelona a AC Milán 1. listopadu a 6. prosince 2011 v Lize mistrů. V den konání utkání bude po obou stranách Vladivostocké ulice v nejexponovanějším úseku mezi ulicemi U Slavie a Jerevanská platit zákaz zastavení. Náhradní a navíc bezplatně hlídané parkování pro občany Prahy 10 bydlící v okolí stadionu je zajištěno v areálu stadionu na parkovací ploše mezi stadionem a ZŠ Vladivostocká. >> více

 

Dopravní omezení čeká Prahu 10 kvůli fotbalovým zápasům FC Viktorie Plzeň s FC Barcelona a AC Milán 1. listopadu a 6. prosince 2011 v Lize mistrů. V den konání utkání bude po obou stranách Vladivostocké ulice v nejexponovanějším úseku mezi ulicemi U Slavie a Jerevanská platit zákaz zastavení. Náhradní a navíc bezplatně hlídané parkování pro občany Prahy 10 bydlící v okolí stadionu je zajištěno v areálu stadionu na parkovací ploše mezi stadionem a ZŠ Vladivostocká.
 
Po ukončení zápasu se navíc zmíněný úsek uzavře (vyjíždět ven však možné bude), aby se urychlil odchod návštěvníků zápasu ze stadionu. Jakmile největší nápor fanoušků hromadně přecházejících Vladivostockou ulici ustane, uzavřený úsek se opět otevře. Důvodem dopravního opatření je to, že policie vyhodnotila zápasy jako potenciálně rizikové a dále předpokládaná vysoká účast fanoušků.
 

Rozsah zákazu stání v den zápasu a úsek se zákazem vjezdu v době vyklízení stadionu po zápase:

 Pro zvětšení klikněte na obrázek.
| mail

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10