Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Deskohraní na ZŠ Karla Čapka

 Jedenáctý ročník Olympiády duševních sportů s názvem „Deskohraní“ proběhl  ve dnech 8. - 16. 9. 2011 v Tyršově domě v Praze.

21 října, 2011 - Školství

Jedenáctý ročník Olympiády duševních sportů s názvem „Deskohraní“ proběhl  ve dnech 8. - 16. 9. 2011 v Tyršově domě v Praze. Mnoha soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje se již tradičně účastnili i žáci ze ZŠ Karla Čapka z Prahy 10, kteří měli možnost absolvovat miniturnaje v rámci programu pro školy s možností naučit se mnohé z různých druhů starších i nových stolních her.

Vrcholem juniorských turnajů se stal olympijský  turnaj v Zatre  juniorů. Šestnáct hráčů bojovalo o titul juniorského mistra Evropy. Vítězem a novým juniorským  mistrem Evropy se stal Jakub Tesař z 8. třídy ze ZŠ Karla Čapka.Své síly poměří se soupeři na konci října na mezinárodním mistrovství v Berlíně.
Deskohraní je určeno všem hravým lidem z celého světa, expertům i amatérům. Každoročně je připraven program pro děti a veřejnost, mistrovské turnaje i začátečnické soutěže. Pobavit se a zahrát si mohou hráči jakéhokoli věku.

 

| mail

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10