Aktuality z oblasti životního prostředí

Nominujte dobrovolníka do ankety Dobrovolník roku Prahy 10

Již jen do 31. října 2016 lze zasílat přihlášky do ankety Dobrovolník roku Prahy 10. Do volby mohou být nominováni dobrovolníci z oblasti sociální, zdravotnictví, kultury, sportu, práce s dětmi a mládeží, životního prostředí a ekologie, aj. Jedinou podmínkou je, aby dobrovolníci svou práci vykonávali na území desáté městské části nejméně jeden rok. Kandidáty na cenu může navrhnout nezisková organizace, která působí na území městské části Praha 10 déle než jeden rok. Návrh na udělení ceny musí obsahovat veškeré náležitosti, které jsou uvedeny v Pravidlech ankety Dobrovolník roku Prahy 10. Více na www.praha10.cz v sekci „Akce a projekty“.

Publikováno: 19.10.2016
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Ankety a soutěže, Komunitní1328
Nominujte dobrovolníka do ankety Dobrovolník roku Prahy 10

Vybraní dobrovolníci budou oceněni na slavnostním večeru, který se bude konat začátkem prosince 2016. Oceněné vybere jedenáctičlenná porota složená ze zástupců všech zastupitelských klubů ZMČ Praha 10, dvou zástupců ÚMČ Praha 10 a jednoho zástupce občanů.