Aktuality z oblasti životního prostředí

Jaké sporty si lze vyzkoušet v rámci Měsíce náboru na Praze 10?

Měsíc náboru do sportovních klubů. To je kampaň Prahy sportovní, která láká všechny děti z celé Prahy za sportem. Každý třetí sportovní oddíl v hlavním městě má po celý měsíc září otevřené dveře malým zájemcům o volnočasové pohybové aktivity.

Jaké sporty si lze vyzkoušet v rámci Měsíce náboru na Praze 10?

V naší městské části můžou rodiče s dětmi vyrazit například do Tělovýchovné jednoty Lokomotiva Vršovice za házenou, nebo futsalového oddílu FIFA SK Slavia Praha.  Pokud máte doma malou sličnou slečnu, vezměte ji na nábor do USK Praha, kde se z Vaší princezny stane krasobruslařka. A co takhle zkusit něco netradičního? Club Rodamiento zve do kulečníkového klubu! Milovníci vody mohou zavítat do potápěčského klubu Modrá hvězda Praha.

Zaujal Vás některý z těchto klubů a chtěli byste se přijít podívat na nábor? Na www.prahasportovni.cz naleznete o jednotlivých náborech mnohem více.