Aktuality ze školství

Výluka tramvají mezi zastávkami Otakarova a Čechovo náměstí

Z důvodu dokončovacích prací na železničním mostu přes Otakarovu ulici a údržbové práce na tramvajové trati dochází k dopravnímu opatření na následujících linkách PID:

Publikováno: 21.07.2021
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Doprava3465

Linka 6 pojede ve směru z centra ze zastávky Nuselské schody na Pankrác.

Linka 7 bude ve směru z Radlické ze zastávky Divadlo na Fidlovačce odkloněna přes náměstí Bratří Synků do vozovny Pankrác.

Linka 13 bude provozována v trase Černokostelecká - Strašnická - Čechovo náměstí - Náměstí Míru - Náměstí Bratří Synků - Spořilov.

Linka 19 bude zkrácena do trasy Čechovo náměstí - Lehovec.

Noční linky 93 a 96 budou místo zastávky Otakarova jezdit přes Náměstí Bratří Synků.

Noční linka 95 bude provozována v těchto dvou částech: Čechovo náměstí - Ústřední dílny DP a Vozovna Kobylisy - Lazarská - Divadlo na Fidlovačce - Náměstí Bratří Synků - Vozovna Pankrác.

Ve vyloučeném úseku bude zavedena náhradní autobusová doprava X7 a X95 shodně v trase Koh-i-nor - Náměstí Bratří Synků.

Všechny podrobnosti k výluce pak na webu PID.