Aktuality ze školství

Vyhlášení dotačních programů v oblasti památkové péče pro rok 2019

Rada městské části Praha 10 schválila vyhlášení dvou dotačních programů v oblasti památkové péče v roce 2019. Jedná se o dotační programy pro oblast péče o nemovité kulturní památky a pro oblast péče o nemovité objekty památkově hodnotné na území městské části Praha 10.

Publikováno: 28.03.2019
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Finance, Granty a dotace, Kultura2567
Vyhlášení dotačních programů v oblasti památkové péče pro rok 2019

„Cílem navrhovaných dotačních programů je efektivně přispívat k obnově kulturních památek v  Praze 10, k zachování jejich kulturně historického charakteru a výpovědní hodnoty. Celkem je na oba programy vyčleněna částka 1 000 000 korun,“ uvedl místostarosta Martin Valovič (ODS).

Příjem žádostí bude probíhat od 1. do 30. dubna dle schválených zásad. Veškeré potřebné informace, které je potřeba s žádostí podat jsou zveřejněny na webových stránkách městské části Praha 10 - http://www.praha10.cz/mestska-cast/finance/dotace/dotace-pece-o-nemovite-kulturni-pamatky-a-nemovite-objekty-pamatkove-hodnotne.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10