Aktuality ze školství

Vyberte nejlepší fotky Prahy 10 – hlasujte až do 21. října 2013

Široká veřejnost může od tohoto týdne hlasovat o nejlepší fotografie Prahy 10 v prvním ročníku fotografické soutěže místní radnice „Jak vidím Prahu 10“. Do finálového hlasování veřejnosti vybrala porota celkem pět fotografií v každé kategorii : architektura, běžný život, lidé, sport, příroda a život s handicapem.  V porotě zasedli vedle starosty Prahy 10 Bohumila Zoufalíka (Hlavu vzhůru) a místostarostek Radmily Kleslové (ČSSD) a Ivany Cabrnochové (SZ) také profesionální fotografové:  mezi nimi česká válečná fotoreportérka Alžběta Jungová, fotograf českých celebrit a osobností Jakub Ludvík a předsedkyně Svazu českých fotografů Věra Matějů.  Komise hodnotila zejména spojitost fotografie s vyhlášeným tématem, úroveň zpracování, a nápaditost fotografií.

Vyberte nejlepší fotky Prahy 10 – hlasujte až do 21. října 2013

Zájemci nyní mají až do 21. října 12:00 hod. možnost prohlédnout si na stránkách Prahy 10 fotografie (http://www.praha10.cz/akce-a-projekty/ostatni-projekty/fotograficka-soutez.aspx), které favorizovala porota a určit na nich svými hlasy konečné vítěze. Výherci soutěže obdrží ceny jak od Prahy 10, tak i partnerů fotografické soutěže. - společnosti Bontia a časopisu FOTO Vítězné fotografie bude zveřejněny v novinách Prahy 10 a vystaveny na zvláštní výstavě.