Aktuality ze školství

V sobotu se rozsvítí vánoční strom Prahy 10

Představení pro děti, vystoupení zpěváka Kamila Střihavky a slavnostní rozsvícení vánočního stromu Prahy 10 navodí vánoční atmosféru všem, kteří v sobotu přijdou na Kubánské náměstí. Akce, která potěší všechny milovníky Vánoc, začíná v 15 hodin.

V sobotu se rozsvítí vánoční strom Prahy 10

Strom Prahy 10 bude, stejně jako v předchozích letech, stát na Kubánském náměstí, kde ho představitelé Prahy 10 v sobotu v 17 hodin slavnostně rozsvítí. Spolu s hlavním stromem se rozsvítí také ‚lesík‘ menších vánočních stromečků, které v uplynulých týdnech zdobily děti ze školek a škol na Praze 10.

Program na Kubánském náměstí začne v 15 hodin, v 15:30 děti potěší představení Zimní příhody včelích medvídků a v 16:30 hodin na ně naváže vystoupení Kamila Střihavky. Na náměstí budou tradiční farmářské trhy, k dostání svařené víno, výborná káva nebo vánoční cukroví. Děti budou moci využít ježíškovy pošty –vytvoří a pošlou vlastní přání Ježíškovi.