Aktuality ze školství

Revitalizace Moskevské v další fázi – v sobotu se občané mohou vyjádřit k podobě mobiliáře

V horní části Moskevské je již vybudována nová kanalizace a v současnosti se pokračuje s instalací nového tramvajového vedení. Vše směřuje k zamýšlenému termínu zprovoznění tramvajové tratě 2. listopadu. Technická správa komunikací v průběhu podzimu završí novou podobu ulice výstavbou chodníků a vozovek.

Publikováno: 20.09.2013
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Rozvoj, Vršovice, Zprávy tiskového mluvčího, Různé299

Část ulice ve které se nestihnou povrchové úpravy do začátku zimy se dočká opravy na jaře příštího roku. Městská část v tuto chvíli vybírá vhodnou podobu uličního mobiliáře – laviček, odpadkových košů, pítek, stromových mříží apod. V sobotu 21. září od 13 do 19 hodin v rámci sousedské slavnosti “Zažít město jinak” proto představí pracovníci oddělení koncepce a rozvoje Prahy 10 možné varianty mobiliáře a zodpoví otázky obyvatel.

CO: Praha 10 prezentuje varianty mobiliáře a aktuální informace o Moskevské na Zažít město jinak

KDY: sobota 21. 9. od 13 do 19 hodin

KDE: stánek před kostelem svatého Václava na náměstí Sv. Čecha