Aktuality ze školství

Na Hamru Kašpárek v rohlíku i Wanastovi Vjeci

Každoroční Dny Prahy 10, které se pravidelně ve své desetidenní podobě probíhají od roku 2008 prvních deset dnů v říjnu, čeká i letos pestrý program s důrazem na děti a seniory.  „V domovech a centrech seniorů plánujeme celou sérii koncertů, ale jistě se senioři zapojí i do celodenní sportovní soutěže v Malešicích, stejně jako děti a školáci do turnajů či dalších aktivit,“ zve starostka Radmila Kleslová (ANO), pod jejíž záštitou se celá akce koná.

Na Hamru Kašpárek v rohlíku i Wanastovi Vjeci

I letos proběhne 1. října koncert v kostele sv. Václava, swing bude 3. na Kubáni, koncert Ivety Simonové, Pavlíny Filipovské a Karla Štědrého 6. na Barče, 7. odpoledne den zdraví na Gutovce, a finále bude patřit pohádkové cestě v Heroldových sadech 10. října dopoledne, či Patrole Šlapeto a staročeským trhům od 10 hodin 10. října na Kubáni. Jednoznačně největším tahákem bude zřejmě i tento rok velký koncert na Hamru. V uplynulých letech při něm vystupovali zdarma třeba David Koller, Monkey Bussiness, Žlutý pes, No name, Kamil Střihavka, Vítkovo kvarteto, Tři sestry, či Lucie Bílá. Letos padla volba na Wanastovi Vjecy. Kapela zahraje 4. října večer, za moderování Leoše Mareše od 17 hodin vystoupí i Janek Ledecký a Kašpárek v rohlíku. Na všechny akce je vstup zdarma. 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10