Aktuality ze školství

Knížku si znovu můžete půjčit nebo přečíst v knihovničkách v parcích

S příchodem jarního období a teplého počasí obnovuje radnice Prahy 10 provoz oblíbených knihovniček v parcích Heroldovy sady a parku Malinová – Chrpová. „Lidé si zde opět budou moci vypůjčit knihy, přečíst si je na místě, nebo si je zapůjčit i k přečtení domů, a následně vrátit. Do knihovniček však také mohou umístit knihy, které v domácnosti vyřadí,“ řekla v této souvislosti místostarostka Prahy 10 Ivana Cabrnochová (SZ).

Publikováno: 04.04.2014
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Kultura, Rozvoj, Vršovice, Záběhlice564
Knížku si znovu můžete půjčit nebo přečíst v knihovničkách v parcích

V ideálním případě by tak měla být zajištěna průběžná obměna knižních titulů v obou knihovničkách umístěných ve veřejném prostoru. Knihy, které si půjčíte např. v parku Malinová – Chrpová, je možné vrátit i do knihovničky v Heroldových sadech a naopak. „S knihovničkami máme skvělou zkušenost z loňska, protože obavy některých lidí o tom, že knížky se budou ztrácet nebyly nenaplněny. Naopak, knihy nám v nich stále přibývají,“ popsala pozitivní zkušenost radnice místostarostka.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10