Aktuality z dopravy

Jak znáte Prahu 10? Městská část v neděli spouští velkou adventní soutěž

Deset kvízů, každý o deseti otázkách. A hned tři „vítězové“. MČ Praha 10 připravila nejen pro své občany velkou vědomostní soutěž, která se na Instagramu rozjíždí první (29. listopadu) a končí poslední (20. prosince) adventní neděli. Trojici nejlepších městská část odmění vánočním dárkem.

Publikováno: 27.11.2020
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Kultura, Ankety a soutěže3333

Účastníci budou vybírat ze čtyř možností vždy v neděli, úterý a čtvrtek. Znalosti si postupně procvičí v oblastech: osobnosti Prahy 10, sport, Úřad městské části, kultura, volný čas, historie, životní prostředí a udržitelný rozvoj, Karel Čapek, instituce na Desítce a zajímavosti. Za každou správnou odpověď dostanou bod, skóre se bude sčítat. Nejlepší tři soutěžící dostanou věcné ceny, vouchery a vstupenky.

Jedná se o druhý větší projekt na sociálních sítích, který Desítka letos spouští. Na jaře uživatelé vyřazovací metodou hlasovali o dominantu Prahy 10, a sešlo se přes 6 tisíc komentářů.

www.praha10.cz/adventnikviz