Aktuality z městské části

Koronavirus: co potřebujete vědět

Na ÚMČ Praha 10 platí, stejně jako v ostatních vnitřních prostorech, v městské hromadné dopravě a na jejích zastávkách, zvláštní opatření. Každý návštěvník musí mít při návštěvě budovy zakrytý nos a zakrytá ústa. Úřední hodiny jsou od 12. října omezeny na pondělí (8:00 - 13:00) a středu (12:00 - 17:00), podatelna i nadále funguje bez omezení. Prosíme, abyste radnici navštěvovali jen v nejnutnějších případech, v ostatních využívali telefonických konzultací či své žádosti řešili elektronicky. 


 

Publikováno: 13.09.2020
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Úřad MČ, Koronavirus3281

Zároveň prosíme, abyste respektovali a striktně dodržovali veškerá vládní nařízení (jejich soupis naleznete na stránkách Vlády ČR), která reagují na aktuální epidemiologickou situaci. 

Veškeré důležité informace jsou k dispozici na speciálně zřízené stránce Ministerstva zdravotnictví ke koronaviru

Seznam rad, jak se chovat a jaké zásady dodržovat

Městská část bude na epidemiologickou situaci i nadále průběžně reagovat a v případě potřeby zavádět další opatření a rozšiřovat síť svých služeb tak, jako v jarních měsících roku 2020.

Tlačítko "nařízení Vlády ČR" Tlačítko "Info Ministerstva zdravotnictví" 


Tlačítko "Jaké zásady dodržovat"

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10