Kalendář akcí

Filter:

Filter by Categories

 

Výstava studentských prací

Revitalizace území podél rušené železnice ve Strašnicích. Městská část Praha 10 připravila další výstavu studentských projektů. Tentokrát budou prezentovány práce, které se zabývají revitalizací velkého území kolem ulice V Korytech, jež je izolované od okolních čtvrtí železnicí. Díky připravovanému projektu optimalizace trati dozná území v nejbližší době zásadní proměnu. Zrušením původní severní větve se zastávkou Strašnice bude celá oblast výrazně zklidněna a získá na atraktivitě. Koridor zrušené trati je uvažován pro vedení páteřní cyklostezky, která bude propojovat nové stanice Zahradní město a Eden.

Výstava studentských prací

Datum akce: 16.04.2014 18:00 - 21:00 Exportovat akci

Toto téma si vybrali studenti z ateliéru arch. Knytla a Lédla na Stavební fakultě ČVUT. Cílem bylo získat od studentů náměty a impulzy nezatížené běžnou realitou.

Ve středu 16. dubna 2014 od 17:00 hod. bychom chtěli výsledky studentů představit na výstavě, která se bude konat ve Středisku územního rozvoje MČ Praha 10 (přízemí budovy B). Při zahájení výstavy budou probíhat krátká představení vystavovaných projektů a potom očekáváme živou diskusi, na kterou vás co nejsrdečněji zveme.