Aktuality z oblasti bydlení a správy nemovitého majetku

Praha 10 spouští interaktivní mapu volných nebytových prostor k pronájmu

Na webových stránkách Prahy 10 byla dnes spuštěna sekce, kde městská část nabízí volné nebytové prostory k pronájmu. Součástí nového systému je i interaktivní mapa, která přehlednou formou volné nebytové prostory prezentuje.

Publikováno: 07.03.2019
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Bydlení a obecní majetek2532

Vedení radnice chce tímto krokem zlepšit služby svým občanům a podávat jim informace o volném majetku městské části v komplexní a vizuálně působivější formě.

„Občanům přinášíme nabídku, která je standardně zveřejněna na naší úřední desce, ale v mnohem přehlednější a ucelenější podobě. U inzerátů tak například nechybí fotografie, stav, plocha, minimální cena nájmu nebo umístění jednotlivých objektů na mapě Prahy 10,“ uvedl místostarosta pro majetek Petr Beneš (Piráti).

Každá nabídka obsahuje termín prohlídky včetně kontaktu na správní firmu zajišťující prohlídku. Zveřejněna je zde i přihláška do výběrového řízení.

Novou interaktivní mapu s volnými nebytovými prostory najdete v přiloženém odkazu: http://praha10.cz/bydleni/pronajem-nebytovych-prostor.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10