Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Startuje podzimní blok úklidu vozovek

Ve čtvrtek 15. září začíná na území městské části podzimní část komplexního úklidu vozovek. Obligátně je tedy nutné věnovat zvýšenou pozornost přechodnému dopravnímu značení – zákaz zastavení, které se v konkrétních ulicích umisťuje vždy v týdenním předstihu.

 

Ve čtvrtek 15. září začíná na území městské části podzimní část komplexního úklidu vozovek. Obligátně je tedy nutné věnovat zvýšenou pozornost přechodnému dopravnímu značení – zákaz zastavení, které se v konkrétních ulicích umisťuje vždy v týdenním předstihu. Úklidové práce probíhají vždy v době od 7,00 do 14,00 hod. a stejně jako v předchozích letech budou na vybraných místech doplněny o úklid přilehlých chodníků, který zajišťuje přímo MČ Praha 10. Termín čištění vozovek je možné nově na internetových stránkách MČ vyhledat i v náhledu abecedního seznamu ulic.
 

Rozpis úklidu je rovněž k dispozici na internetových stránkách www.tsk-praha.cz, v sekci “čištění komunikací”.  Bližší informace lze pak získat přímo na pracovišti Technické správy komunikací – oblastní správa Východ, Krupská 28, P 10, tel. 257 015 364.

Harmonogram úklidu je zde.

| mail