Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Radnice uspěla v soutěži Chytrý úřad 2008

V soutěži Chytrý úřad 2008 uspěla radnice desáté městské části. Soutěž, v níž byly přihlášené projekty státních úřadů posuzovány z hlediska přínosu pro veřejnost, využití prostředků, použitých technologií a inovativního přínosu pořádá třetím rokem vydavatelství IDG ve spolupráci s časopisem Business World.

V soutěži Chytrý úřad 2008 uspěla radnice desáté městské části. Soutěž, v níž byly přihlášené projekty státních úřadů posuzovány z hlediska přínosu pro veřejnost, využití prostředků, použitých technologií a inovativního přínosu pořádá třetím rokem vydavatelství IDG ve spolupráci s časopisem Business World. „Celkově třetí místo jsme získali za projekt našeho pojízdného úřadu Czech Point,“ uvedl tajemník radnice Martin Slavík.

První cenu si letos odnesl městský úřad Mohelnice za projekt elektronické komunikace a druhou příčku obsadilo město Chomutov za projekt koncept „phone book“ – dálkového přístupu na úřad. „Soutěže jsme se zúčastnili již podruhé – v minulém roce jsme skončili čtvrtí,“ dodal tajemník.

| mail