Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Praha 10 spustí „Úřad přátelský podnikatelům“

Nový projekt nazvaný Úřad přátelský podnikatelům spustí v lednu desátá městská část. Na tuto investici získala radnice téměř 12 miliónů korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF). „Cílem projektu je transformace, modernizace a  zlepšení prostředí živnostenského odboru," vysvětluje tajemník radnice Martin Slavík.

 

19 listopadu, 2008 - Zprávy tiskového mluvčího

 

 

Nový projekt nazvaný Úřad přátelský podnikatelům spustí v lednu desátá městská část. Na tuto investici získala radnice téměř 12 miliónů korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF). „Cílem projektu je transformace, modernizace a  zlepšení prostředí živnostenského odboru. Současně rozšíříme a zkvalitníme další služby podnikatelům - zejména zavedení vyvolávacího systému, který umožňuje objednávkový systém přes internet i pomocí SMS a zřízení dvou informačních kiosků, kde klienti budou mít možnost vyhledat si na webových stránkách jednotlivých úřadů relevantní informace,“ uvedl tajemník úřadu Prahy 10 Martin Slavík.

 

Projekt také umožní wi-fi připojení k internetu tak, aby klienti mohli na místě využívat své notebooky nebo PDA a získávat potřebné informace. Vznikne i informační centrum pro podnikatele, kde bude pracovník radnice  poskytovat odbornou pomoc stávajícím i začínajícím podnikatelům. Bude vybudováno bezbariérové WC pro veřejnost.

| mail