Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Oslava Dne Země pro rodiny s dětmi v sobotu

Pro rodiny s dětmi se již tuto sobotu koná v Malešicích tradiční oslava Dne Země.

 

22 dubna, 2009 - Životní prostředí

Ppět po roce si Vás, Vaše děti a známé a kamarády dovolujeme pozvat na tradiční oslavu Dne Země pořádanou v Praze 10-Malešicích. Letošní již 6. ročník bude tematicky zaměřený na ochranu netopýrů ve městech, neboť s výskytem těchto polétavých savců roste i jejich ohrožení. Připraveny budou hry a soutěže, vyzkoušet bude možno zajímavých dovedností a třeba si odnesete i nějakou tu odměnu nebo se projedete na huculském koni. Dále bude k vidění vystoupení kejklíře, fotovýstava Pohledy do přírody a další připravené zajímavosti.

 

Akce se koná v sobotu 25. dubna, mezi 10. - 16. hodinou a vstup je zdarma! Dopravíte se k nám MHD - autobusy 133, 155 a 188 na zastávku Plaňanská a odtud Vás nasměrují šipky (směr kopec Malešického parku - ulice U Krbu) až k indiánskému tee-pee.

 

Akci pořádá 01/14 základní organizace ČSOP "Natura, quo vadis?" - EkoCenturm vDomě a oddíl Mladých ochránců přírody Ginkgo.

 

Těšíme se na Vás! Informace o této akci i dalším programu EkoCentra naleznete také na www.natura-praha.org/ekocentrum. Zde naleznete kalendář našich akcí na celý rok 2009.

 

| mail