Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Obyvatelé Prahy 10 se mohou vyjádřit k veřejným prostorům

Odbor územního rozvoje připravil pracovní návrh Strategie pro veřejné prostory v Praze 10. Strategie je součástí rozsáhlého projektu Společně měníme veřejné prostory Prahy 10, který byl odstartován v loňském roce. Cílem je zapojit co nejširší veřejnost do diskuze o změnách veřejných prostorů v naší městské části. >> více

 

Obyvatelé Prahy 10 se mohou vyjádřit k veřejným prostorům
27 listopadu, 2009 - Územní rozvoj
Odbor územního rozvoje připravil pracovní verzi návrhu Strategie pro veřejné prostory v Praze 10. Strategie je součástí rozsáhlého projektu Společně měníme veřejné prostory Prahy 10, který byl odstartován v loňském roce. Cílem je zapojit co nejširší veřejnost do diskuze o změnách veřejných prostorů v naší městské části.

Z tohoto důvodu vám v příloze novin Praha 10 nebo v elektronické podobě  předkládáme pracovní návrh „Strategie...“, který je určen k širší diskuzi.

Rádi bychom vás při této příležitosti pozvali k diskuzi nad připraveným dokumentem „Strategie...“ na veřejném setkání, které se bude konat ve čtvrtek 10. prosince 2009 od 18.00 hodin v KD Barikádníků, Saratovská 20 v Praze 10.

 

| mail
Galerie   Obyvatelé Prahy 10 se mohou vyjádřit k veřejným prostorům
  • Obyvatelé Prahy 10 se mohou vyjádřit k veřejným prostorům