Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Navštivte XII. Salon Jana Kotěry

V rámci kampaně pořádané MČ Praha 10 jako vítěze soutěže Město stromů, Vás zveme na „XII. Salon Jana Kotěry“ v Trmalově vile. Akci pořádá Umělecká agentura Foibos.

V úterý 18.12.2012 se v Trmalově vile uskuteční již „XII. Tradiční Salon Jana Kotěry“. Na programu bude procházka k architektovu hrobu, uvedení výstavy a zakončení Roku Pavla Janáka a Josipa Plečnika a křest nové publikace. >> více

 

17 prosince, 2012 - Územní rozvoj, Společně

Městská část Praha 10 se v letošním roce stala vítězem soutěže, kterou každoročně pořádá Nadace partnerství ve spolupráci s městem Strakonice, a získala tak prestižní ocenění „Město stromů“ ročníku 2012/2013. V rámci této kampaně Vás zveme na „XII. Salon Jana Kotěry“  v Trmalově vile. Akci pořádá Umělecká agentura Foibos.

V úterý 18.12.2012 se v Trmalově vile uskuteční již „XII. Tradiční Salon Jana Kotěry“. Na programu bude procházka k architektovu hrobu, uvedení výstavy a zakončení Roku Pavla Janáka a Josipa Plečnika a křest nové publikace. To vše za přítomnosti Ing. arch. Zdeňka Lukeše a Ing. arch. Petra Krajčího. V Trmalově vile také můžete zakoupit všechny publikace nakladatelství FOIBOS se slevou.

Program:

15:00 sraz u brány Vinohradského hřbitova
- položení květin na hrob Jana Kotěry

18:00 slavnostní ukončení Roku Pavla Janáka a Jože Plečnika v Trmalově vile
- promluví Ing. arch. Zdeněk Lukeš
- představení výstavy Slavné stavby Pavla Janáka a Jože Plečnika
- křest publikace Slavné pražské vily: Sto a jeden dům s příběhem a autogramiáda editora knihy Ing. arch. Petra Krajčiho

Přijďte na sklenku svařeného vína do vánoční Trmalovy vily. 

       

| mail