Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Mimořádné ocenění "Křesadlo" pro Zdenku Kočkovou ze ZŠ Jakutská

V letošním roce oslav 20. výročí založení AMD ČR dosáhla skvělého úspěchu i vedoucí klubu debrujárů při ZŠ Jakutská v Praze 10 Mgr. Zdenka Kočková.

23 března, 2012 - Školství

V letošním roce oslav 20. výročí založení AMD ČR dosáhla skvělého úspěchu i vedoucí klubu debrujárů při ZŠ Jakutská v Praze 10 Mgr. Zdenka Kočková. Rezidence pražského primátora byla v úterý 20.3.2012 slavnostním místem, kde společně s dalšími oceněnými převzala Zdenka Kočková cenu HESTIA "Křesadlo",pro nejlepší dobrovolníky roku.   "KŘESADLO" RO MGR. ZDENKU KOČKOVOU  
V úterý 20.března 2012 se sešli v rezidenci pražského primátora nejlepší dobrovolníci roku 2011, aby si převzali cenu HESTIA "Křesadlo".
Jsme nesmírně hrdi na to, že mezi oceněnými byla i vedoucí klubu debrujárů při ZŠ Praha 10 Jakutská, Mgr. Zdenka Kočková. Jedná se o mimořádné a společensky hodnotné ocenění, které každoročně uděluje HESTIA nejúspěšnějším dobrovolníkům vybíraných z mnoha spolků a organizací celé republiky.
Je nám velkou ctí, že jedná již o druhé ocenění cenou "Křesadlo" pro dobrovolné vedoucí klubů debrujárů. První cenu "Křesadlo" získala v roce 2003 Mgr. Marie Kulichová, vedoucí klubu debrujárů při ZŠ Praha 10, Břečťanová. Těšíme se, že i budoucích letech rozšíříme řady takto oceněných dobrovolníků právě z našich debrujárských vedoucích.

| mail