Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Krátké zprávy z kultury

Pozvánky na kulturní akce Prahy 10.

 

24 února, 2010 - Školství

Výstavy v Galerii v pátém patře

 

Od 17. února do 19. března 2010 jsou v Galerii v pátém patře vystaveny obrazy Libuše Bartákové a barevné linoryty Jany Zajacové. Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 24. února 2010 v 17 hodin. Úvodní slovo přednese PhDr. Dušan Sedláček, hudebním hostem bude Pavel Smetáček a Traditional jazz studio.Výstavy v Galerii v pátém patře jsou pořádány pod záštitou starosty Mgr. Vladislava Lipovského

 

Koncerty pod záštitou starosty Mgr. V. Lipovského

 

Cyklus koncertů pod záštitou starosty pokračuje ve středu 10. března 2010 v galerii Deset koncertem Stamicova kvarteta. Posluchači se mohou těšit na rozsáhlou kompozici Josepha Haydna Smyčcový kvartet, op. 51 „Sedm posledních slov Ježíše Krista na kříži“.
Dubnový koncert připadá na středu 14. 4. 2010 a bude věnován královskému nástroji harfě. Účinkovat budou harfistky orchestru Národního divadla v Praze Ivana Pokorná a Barbora Váchalová.

 

Koncerty jsou darem městské části obyvatelům Prahy 10. Vstupenky jsou vydávány zdarma až do vyčerpání kapacity sálu v informační kanceláří v budově ÚMČ (Vršovická 68, přízemí v budově B, vchod přímo z terasy) a v pobočce informační kanceláře ÚMČ v Plaňanské ulici v Malešicích. Vydávání vstupenek je zahájeno vždy týden před termínem koncertu (středa, od 8 hodin ráno).

| mail