Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Dárek pro útulek je možné přinést pod psí stromek

Svůj vánoční stromeček budou mít již tradičně i psi především z lokality Vršovic a Vinohrad. Stejně jako v předchozích letech bude vyzdoben v oplocené části Heroldových sadů

 

17 prosince, 2010 - Životní prostředí

Svůj vánoční stromeček budou mít již tradičně i psi především z lokality Vršovic a Vinohrad. Stejně jako v předchozích letech bude vyzdoben v oplocené části Heroldových sadů pracovnicí místní ostrahy Evou Eisnerovou.

 

Ve středu 22.12., v době od 14 do 16 hod., pak bude na místě připraveno pár pamlsků pro psi, ale také osvětový balíček pro jejich „páničky“. Balíček obsahuje aktuální verzi mapy životního prostředí Prahy 10, úklidové pytlíky a informační materiál vyhotovený radnicí Praha 10 – Desatero zodpovědného pejskaře desítky.

 

Pokud příchozí nepřijdou s prázdnou a pod stromkem ponechají nějaký psí dárek, potěší tím obyvatele některého z pražských útulků. Vítaným dárkem jsou psí konzervy, granule nebo třeba piškoty. V loňském roce tak např. byl obdarován psí útulek v Modřanech. O tom, kam budou dárky směřovány letos, budou příchozí informováni.
| mail