Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Strom za každé dítě: nečekaně příjemný problém

Nečekaný, ale příjemný problém vyvstal vršovické radnici kvůli obrovskému zájmu rodičů o její projekt „Strom za každé narozené dítě“

Nečekaný, ale příjemný problém vyvstal vršovické radnici kvůli obrovskému zájmu rodičů o její projekt „Strom za každé narozené dítě“. Do programu se totiž přihlásilo již více než dvě stovky rodičů a radnici začaly docházet vhodné lokality pro další výsadbu. „Vysadili jsme již 235 stromů a musíme vytipovávat další a další parky a aleje vhodné k výsadbě,“ řekl v této souvislosti starosta Prahy 10 Vladislav Lipovský. Zdůraznil zároveň, že radnici zájem o projekt těší a nově narozeným dětem nehrozí, že by o možnost nově vysazeného stromu přišly.

"Jen při dubnovém sázení bylo vysazeno 176 nových stromů za děti narozené v posledním období,“ doplnil starosta. Desítky ploch pro výsadbu stromů jsou rovnoměrně vybírány po celé desáté městské části, přičemž do vytipovávání lokalit stromu pro své děti se mohou zapojit i rodiče. Letos bylo investováno do projektu zhruba půl milionu korun.
| mail

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10