Novinky z archivu

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Pozor na podvodné adresy datových schránek

V poslední době se na internetu objevují stránky jako www.datoveschranky.net nebo www.datoveschranky.cz, které nemají s oficiálním Informačním systémem datových schránek nic společného.

 

V poslední době se na internetu objevují stránky jako www.datoveschranky.net nebo www.datoveschranky.cz, které nemají s oficiálním Informačním systémem datových schránek nic společného. Do jediného pravého Informačního systému datových schránek, jehož správcem je Ministerstvo vnitra ČR a provozovatelem Česká pošta, s.p., se uživatelé přihlašují vždy přes rozcestník www.datoveschranky.info nebo přímo přes www.mojedatovaschranka.cz. Jakékoliv jiné domény typu www.datoveschranky.něco nejsou oficiálními stránkami Informačního systému datových schránek.

 

V žádném případě nezadávejte na žádných neoficiálních stránkách své přístupové údaje a heslo! Vyzrazením přístupových údajů odevzdáváte kontrolu nad svou datovou schránkou do rukou neznámých osob, které s ní potom mohou volně nakládat ve svůj prospěch a bez vašeho vědomí. V případě pochybností nebo při zjištění bezpečnostního rizika volejte naše Kontaktní centrum na linku 270 005 200. Děkujeme.

 

| mail

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2020 MČ Praha 10