Aktuality z oblasti životního prostředí

Proběhl další ročník tenisového turnaje HAMR Open 2016

Letos se konal již 16. ročník tenisového turnaje handicapovaných sportovců, nad kterým převzal záštitu úřadující starosta MČ Praha 10 Ing. Vladimír Novák. Na tenisových kurtech záběhlického areálu HAMR se sešlo 22 přihlášených sportovců, kteří bojovali o body na Mistrovství ČR v tenisu na vozíku, i do českého žebříčku. Ve finále turnaje se spolu utkali Petr Utíkal z Olomouce a Michal Stefanu z Náchodu. Vítězství vybojoval Michal Stefanu. Petr Utíkal se mohl radovat z vítězství ve finále čtyřhry, když zvítězil společně s Masarykem nad párem Stefanu, Kubát. Soutěž útěchy skončila po velké bitvě vítězstvím Markalouse nad Ladislavou Pořízkovou z Prahy 10.

Publikováno: 20.04.2016
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Sport, Záběhlice, Zprávy tiskového mluvčího1174

Ceny, které do soutěže poskytla MČ Praha 10, převzali vítězové turnaje HAMR Open 2016 z rukou senátorky a radní MČ Praha 10 Mgr. Ivany Cabrnochové a zastupitelky a předsedkyně Výboru sportovního Kateřiny Peštové.