Aktuality ze školství

Připomínkování MHD

Městská část Praha 10 byla oslovena společností ROPID, která je organizátorem Pražské integrované dopravy ve věci vyhodnocení a rozvoje dopravní obslužnosti. Prioritním úkolem ROPID je zpracování návrhu koncepční úpravy v provozu tramvajových linek. V souvislosti s přípravou řešení pro tramvajovou dopravu a logickými návaznostmi na jiné druhy hromadné dopravy, budou v následujícím období průběžně shromažďovány i podněty týkající se autobusové sítě. V oblasti tramvajové i autobusové dopravy budou vítány pozitivní i negativní podněty.

Připomínkování MHD

Městská část na základě předcházející komunikace s občany i dle svých dlouhodobějších zkušeností disponuje poznatky z provozu MHD. Přesto velice uvítáme veškeré další podněty občanů v oblasti provozu MHD, které následně zapracujeme do oficiálního vyjádření městské části. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete podnět na e-mail: martinaj@praha10.cz a to do 8.12.2015.

Přiložené dokumenty