Aktuality ze školství

Bruselská – Otakarova a Otakarova – Koh-i-noor: dočasné přerušení provozu tramvají

Od 3. října 2015 (přibližně od 0.30 hodin) do 19. listopadu 2015 (přibližně do 0.30 hodin) pokračuje další etapou obousměrné přerušení provozu tramvají v úseku Bruselská – Otakarova, zároveň je v obou směrech přerušen tramvajový provoz také v úseku Otakarova – Koh–i–noor.

Změny tras tramvajových linek:

Denní provoz:

Linka číslo 7 bude ve směru od Radlické ze zastávky Otakarova odkloněna do obratiště Náměstí Bratří Synků, kde bude ukončena.

Linka číslo 11 bude ve směru od Spojovací ze zastávky Bruselská odkloněna do zastávky Zvonařka, kde bude ukončena.

Linka číslo 13 bude zrušena.

Linka číslo 24 bude do ukončení výluky v Plzeňské ulici vedena v trase Spořilov – Náměstí Bratří Synků – Albertov – Karlovo náměstí – Lazarská – Masarykovo nádraží – Bílá labuť – Těšnov – Vltavská – Dělnická – Ortenovo náměstí – Nádraží Holešovice – Výstaviště Holešovice. Po skončení výluky na Plzeňské bude odkloněna již jen v oblasti Nuslí, ve směru od Ortenova náměstí ze zastávky Divadlo Na Fidlovačce přes Náměstí Bratří Synků a Michelskoudo zastávky Spořilov, kde bude ukončena.

Noční provoz:

Linka číslo 55 bude v úseku Karlovo náměstí – Koh–i–noor odkloněna přes zastávky I. P. PavlovaNáměstí Míru,Jana Masaryka a Vršovické náměstí.

Linka číslo 56 bude v úseku Karlovo náměstí – Otakarova odkloněna přes zastávky Albertov a Svatoplukova.

Zavedení tramvajové linky:

V trase Čechovo náměstí – Koh–i–noor – Kubánské náměstí – Průběžná – Strašnická – Solidarita – Černokosteleckábude v denním provozu zavedena tramvajová linka číslo 37.

Náhradní doprava:

V trase I. P. Pavlova – Otakarova – Koh–i–noor bude zavedena náhradní autobusová doprava. V denním provozu linka X11 a v nočním provozu linka X55.

Změny v provozu autobusů:

Do 16. října 2015:

Linka číslo 193 bude ve směru od Chodova zkrácena do zastávky Náměstí Bratří SynkůDo 11. října 2015 bude nástupní zastávka umístěna v ulici Na Zámecké (v tramvajové zastávce).

Od 17. října 2015:

Pro linky číslo 124 a 139 ve směru Dvorce, respektive Komořany:

bude zrušena zastávka Ukrajinská;

budou zřízeny zastávky Bohemians (ve Vršovické ulici v zastávce linky X11), Nádraží Vršovice (ve Vršovické ulici v zastávce linky X11) a Náměstí Bratří Synků (v ulici Na Zámecké v zastávce tramvají);

bude přemístěna zastávka Kloboučnická do Nuselské ulice, do zastávky linky číslo 188 (směr Želivského).

Pro linku číslo 193 bude ve směru Chodov zřízena zastávka Nádraží Vršovice, a to ve Vršovické ulici v zastávce linky X11.

Více informací naleznete ZDE.