Aktuality ze školství

Mimořádná nabídka studia jazyků za poloviční kurzovné a zdarma pro nezaměstnané

Jazyková Akademie Linda Praha vychází vstříc nezaměstnaným v jejich snaze o nalezení důstojného a důstojně placeného zaměstnání a vyhlašuje nabídku 50 míst v podzimních pololetních jazykových kurzech pro nezaměstnané za poloviční kurzovné.

Dále škola vyhlašuje nabídku 20 míst v podzimních pololetních jazykových kurzech zdarma pro nezaměstnané věkem 50 let a více, kteří jsou v evidenci úřadu práce bez přerušení alespoň jeden rok.

Obě nabídky, tj. jak studium za poloviční kurzovné tak studium zdarma máme v úmyslu garantovat nezaměstnanému po celou dobu jeho evidence na úřadu práce.

Učebny naší jazykové akademie se nachází u stanic metra C Háje a Vyšehrad.

Z námi vyučovaných jazyků doporučuji zvolit angličtinu a němčinu jako jazyky nejvíce poptávané zaměstnavateli. Ostatní jazyky jsou z hlediska zvýšení úspěšnosti při nalézání práce málo významné.

Ze zkušenosti svých blízkých a známých mohu potvrdit, že byť i teprve započaté studium cizího jazyka posílí sebevědomí uchazeče o zaměstnání a zvýší jeho šance na přijetí do zaměstnání.

Mnoho zdaru ve studiu jazyka a brzké nalezení zaměstnání Vám přeje Váš,

Ing. Milan Krček, MBA

ředitel, IQ a Jazyková Akademie Linda