Aktuality z oblasti životního prostředí

Místostarostka Olga Koumarová rezignovala na post místostarostky i zastupitelky Prahy 10

Dosavadní místostarostka Prahy 10 Olga Koumarová rezignovala na post ve vedení radnice i v zastupitelstvu městské části. ČTK o tom v úterý 27. 2. informoval starosta desáté městské části Martin Valovič.

Publikováno: 01.03.2024
Kategorie: Článek, MČ Praha 105045

Koumarová měla ve vedení radnice na starosti finance, rozpočet a investice do základních a mateřských škol. Její gesce prozatím převezme starosta, než se najde náhrada.

"Olga Koumarová se v pondělí 26. 2. rozhodla rezignovat na post místostarostky i zastupitelky Prahy 10. Její rozhodnutí respektuji a chtěl bych jí touto cestou poděkovat za odvedenou práci a odhodlání. Její agendu, tedy finance a rozpočet, dočasně převezmu, ale pouze do doby, než se v rámci ODS a TOP 09 dohodneme na jejím nástupci. Následně s tím seznámíme koaliční kolegy. Zastupitelský mandát získá Petr Hůlka, který je prvním náhradníkem na kandidátce Společně pro Prahu 10," řekl ČTK Martin Valovič.